Me këtë emër interesant e ka pagëzuar vajza Zaiminën

-

Emri me të cilin vajza ka pagëzuar Zaiminën është shumë interesant.

Zaimina Vasjari ka treguar që ka vajza e saj e thërret atë më një emër shumë të veçantë.

Chloe prej tre vitesh e thërret me emrin Zemina, emër që nuk na kishte shkuar kurrë në mendje.

Kjo u tregua në forme shakaje ngha këngëtarja në një postim në Instagram.

Zai u shpall Miss Shqipëria në moshën 16 vjeçare dhe më pas e vijoi karrierën si këngëtare duke publikuar projekte të veçanta muzikore.

Por prej disa vitesh ajo është shkëputur nga karriera si këngëtare dhe i është përkushtuar më së shumti familjes dhe profesionit si arkitekte.

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit