Melinda del me veshje sportive, po i shpërthejn të pasmet

Melinda vë në fokus të pasmet në një veshje sportive.Melinda provokon ndjekësit me të pasmet.Melinda ka qenë aktive gjatë ditës së sotme në Instagram, ku fundmi ajo publikoi një imazh mjaft atraktiv, shkruan lajmi.net.

Në imazhin e ndarë me ndjekësit e saj, reperja është shfaqur tejet joshëse, ku në plan të parë kishte vënë të pasmet.

Përndryshe, Melinda para dy muaj kishte publikuar këngën e saj të fundit ‘A po don pak’ dhe gjatë kësaj kohe ajo ishte e angazhuar edhe me mbrëmje muzikore.