Mërgimtari ofron kaq para për policin e suspenduar, propozon që diaspora ta hap një fond për ta ndihmuar

-

Mërgimtari Fatmir Hasani që jeton në Gjermani ka bërë një propozim që të hapet një fond për ta ndihmuar policin Amir Hoxha

Hasani përmes një postimi në Facebook u shpreh i gatshëm që t’i ndihmojë me 100 euro dhe bëri apel që këtë ta bëjnë edhe të tjerët në diasporë.

“E kam nje propozim une jam i gatshem me ba nje fond mi ndihmu policit Amir Hoxha une jam i gatshem mi ndihmu 100 Euro ju bei apel Te gjithëve ne diasporë”, ka shkruar ai.

Hoxha ishte suspenduar për shkak se në llogarinë e tij në Facebook kishte kërkuar pagesat e shujtave për policë të cilat nuk janë ekzekutuar ende, ndërkohë që edhe reagoi pasi në media u publikuan shpenzimet prej mijëra eurove të deputetëve të Kuvendit për udhëtime.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit