Mihrija në krahët e Naimit ka një mesazh për publikun

-

Naim Abazi dhe Mihrije Braha janë një nga çiftet me të pëlqyera në publikun shqiptarë.

Këngëtarja është përdoruese e medieve sociale ku ndanë momente të shumta nga jeta e saj, shkruan “Kosovarja”.

Kësaj radhe ajo shfaqet e lumtur në krahët e Naimit ku ka një mesazh për publikun.

“Dhuroni sa ma shumë dashni e respekt për njëri-tjetrin” ka shkruar Mihrija.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit