Momenti kur shembet ndërtesa dhe e zë ekipin e kërkim-shpëtimit në Turqi

-

Gjatë kërkim-shpëtimit në qytetin Hatay në Turqi, në një moment shihet si shembet një pjesë e ndërtesës dhe zë një nga ta kur po kërkonin të mbijetuarit.

Fatmirësisht, ai u nxor më vonë me lëndime të lehta.

Ky moment është kapur nga ekipi i Al-Jazeera.

 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit