Momenti kur Stresi shpallet fitues i “BBVK”

-

Momenti kur Stresi shpallet fitues i “BBVK” Sonte është mbajtur nata finale e “BBVK”.

Në mes të Vedatit dhe Stresit, ai që fitoi çmimin e madh ishte Stresi.

Në videon më poshtë mund të ndiqni momentin kur u shpall fitues e që padyshim kishte emocione të forta.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit