Monika Lubonja meriton të jetë finalistja e dytë në Big Brother VIP Albania

-

Aktorja e njohur shqiptare Monika Lubonja ka qenë dhe vazhdon të mbetet lojtarja më e fortë në Big Brother VIP Albania.

Lubonja aktualisht ndodhet në televotim në garë për finalisten e dytë dhe padyshim e meriton të shkojë tutje për gjithë rrugëtimin e saj dinjitoz nga fillimi në muajin tetor e gjër më sot.

Të gjithë ata që duan që Monika Lubonja të jetë në finale, votoni pro saj duke dërguar me mesazh emrin Monika Lubonja në numrin 56666 nëse ndodhesh në Shqipëri ose në numrin 55099 nëse ndodhesh në Kosovë.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit