Moti i keq ‘paralizon’ Gjermaninë, 3 të vdekur

-

Moti i keq që ka pushtuar Evropën, ka shkaktuar probleme të mëdha edhe në Gjermani.

Mediat gjermane raportojnë për 3 viktima, derisa transporti hekurudhor dhe rrugor janë “paralizuar” teksa energjia elektrike është ndërprerë në shumë zona.

Dy nga viktimat ndërruan jetë pasi një pemë u përplas me forcë të madhe në makinat ku ata ndodheshin.

 

 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit