Mozzik kujdeset për vajzën derisa Loredana po qëndron në këtë vend

Mozzik po tregohet një baba i përkushtuar.Ditët e fundit kane qarkulluar thashetheme se Mozzik dhe Loredana po shkojnë drejt ndarjes.

Por, përmes rrjeteve sociale ata po e tregojnë të kundërtën, pasi Mozzik ditë më parë shpërndau këngën e Loredanës me Meron.

Mëngjesin e sotëm, reperi publikoi një foto, në të cilën shfaqet me vajzën në krahë dhe shkraun “Me jetën time”. Derisa ai po kujdeset për vajzën, Loredana ka udhëtuar për në Berlin, nga ku edhe publikoi imazhe.