“Mshele gojën se trutë t’i qes”, përleshje mes kondukterit dhe pasagjerit brenda autobusit (VIDEO)

-

Një përleshje mes pasagjerit dhe kondukterit ka ndodhur në një nga linjat e autobusëve në Prishtinë, ku situata ka shkuar deri aty ku pasagjeri ka dashur ta godasë kondukterin, raporton(Burimin) Periskopi.

Një lexues i Periskopit ka dërguar videon dhe ka treguar se pas këtij konflikti, policia ka hyrë në autobus ku edhe ka qetësuar situatën më pas, duke u munduar ta kuptojë se çfarë në të vërtetë ka ndodhur.

Më poshtë keni pamjet e dërguara:

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit