Na ishin njehere nje Einxhel, nje Donald dhe nje Ilir, qe luftuan me dhembe per ate fron!

-

Kemi pare kete Big Brother se lufta per fronin ose cmimin e madh sa vjen e behet me e ashper. Deri me ketu eshte normale.

Einxhel Iliri dhe Donald jane pretendetet kryesor te cilet luftuan me c’kishin mundesi i nxorren te gjitha e tani po rrine ne heshtje. Ndihen pak te lodhur? Mbase! U erdhi ne maj te hundes? Mbase! Po presin thjesht te mbaroj? Mbase!

Te tre dhane emocione te pafundme be kete spektakel, te tre u perdoren, u ngriten, u ulen e luftuan serish. Ndonjehere dolen dhe jashte njerezores e ndonjehere harruan lojen e ju perkushtuan dikujt.

Te gjithe ata gabuan, jane tre karaktere te ndryshme me te perbashket “luften per fron”. E pse habiteni me cdo gje qe thuhet, a nuk hasemi cdo dite me njerez te tille edhe ne jete? Sa te duash!

Por kush do dal fitimtar? Kjo mbetet per tu pare…

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE