Ndërhyn policia, arrestohen Molliqaj dhe zyrtarët tjerë të PSD-së

-

Policia e Kosovës ka arrestuar kryetarin e Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqajn dhe disa drejtues tjerë të PSD-së.

Arrestimi i tyre është bërë në zyrat e ZRRE-së.

Zyrtaret e PSD-së kanë protestuar për disa ore në zyrat e ZRRE-së.

Ata kanë kërkuar nga ZRRE publikimin e vendimit për tarifat e reja të energjisë elektrike në Kosovë.

 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit