Ndodh e papritura në Big Brother, Atdheu e tradhëton Xhulin, ‘futet’ në shtrat me Melisën

-

Të papritura të shumta po ndodhin në Big Brother VIP Kosova, sidomos pas hyrjes së Atdheut dhe fillimit të lidhjes së tij me Xhulin, si një banore e re Melisa do të dijë pak më shumë për rregullat e shtëpisë.

Andaj u bë kureshtare edhe për atë se çka ndodh nëse natën nuk e mban mikrofonin mirë. E për këtë e nguc pak Atdheu “Ta zëmë jemi unë e ti me një shtrat…”, i tha Atdheu, mirëpo Melisa s’e pranoi këtë të shprehur të tij: “Mos e zë”, ia ktheu ajo.

“Okej, ta zëmë jam me Xhulin edhe flasim unë e ajo, por i heqim mikrofonat se do të flemë e ia fut Vëllai i Madh në tre a në katër të natës ‘Atdhe kujdes mikrofonin’, ia prish gjumin Artës, Vivit”, ia shpjegoi Atdheu. burimin nga infokosova

Ndryshe, Atdheu dhe Xhuli jane afruar shume shpejt me njeri tjetrin duke befasuar edhe banoret brenda ku disa prej tyre mendojne qe jane veprime te ngutshme nga ana e tyre por qe ata duket se pelqejne njeri tjetrin.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE