Ndodh edhe kjo, arrestohet një person pasi shiti fshesën elektrike pa pëlqimin e familjes

-

Një rast i rrallë i shpërdorimit është raportuar në qytetin e Pejës.

Një person pa pëlqimin e familjarëve të tjerë e kishte marrë një fshesë elektrike dhe e kishte shitur.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit