Ndodh edhe kjo: Çifti martohet, dasmorët shohin “Big Brother VIP”

-

Nëse keni në plan të martoheni për 2 muajt në vazhdim, bën mirë që ditën tuaj të dasmës të mos e lini të martën dhe të shtunën.

Kjo pasi banorët e “Big Brother VIP” mund të vijnë të paftuar në ditën tuaj të shenjtë.

Pamjrt e mëposhtme e tregojnë qartë çfarë ndodhi në një dasëm mbrëmë.

Nëse dikur dasmorët shijonin vallet dhe ushqimin e gëzonin për çiftin, sot shohin reality show-n i cili është bërë pjesë e pandarë e tavolinave të shqiptarëve.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit