Ndodh edhe kjo: E moshuara gjuan mbi 10 herë me armë zjarri në një aheng diku në Kosovë (VIDEO)

-

Qitjet me armë zjarri në Kosovë, gjatë një dasme apo në ndonjë festë tjetër familjare, nxjerrin në pah se qytetarët, e keqpërdorin mbase lejen për armëmbajtje.

Nëse kjo e moshuar e ka një të tillë ose jo, ende nuk dihet, anise në pamjet që ka siguruar Klan Kosova, ajo shihet të gjuajë me një revole, madje brenda ambientit të mbyllur, gjatë një ahengu familjar.

Për më shumë shihni momentin, kur kjo e moshuar, nxjerr revolen dhe shtien me të, anise brenda restorantit duken edhe të tjerë të ftuar në këtë aheng.

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit