Në këtë vend të çuditshëm, Festa provokon me foto

-

Trupi i saj gjithmonë duket në formë dhe më i zjarrtë se herën e fundit.

Blogerja dhe moderatorja Festa Qoqaj, përveç bukurisë ajo vazhdon të komentohet në media rozë edhe për format trupore, shkruan InfoKosova.

Së fundi bashk me të dashurin e saj po i shijojnë disa ditë pushimi.

Ajo ka zgjedhur një vend jo të zakonshëm për të shkrepur fotografinë, ku shihet një ambient krejt i thjeshtë./InfoKosova/

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE