Një video e ish-presidentes Jahjaga me Dafina Zeqirin bëhet hit në internet

-

Një video e ish-presidentes, Atifete Jahjaga, ku shihet bashkë më këngëtaren Dafina Zeqiri, është bërë virale në rrjete sociale.

Jahjaga dhe Zeqiri shihen teksa realizojnë një “koreografi” me këngën e kësaj të fundit “Nona”, në bashkëpunim me Lumi B.

Video siç duket është incizuar më herët, pasi tashmë ish-presidentja ka ndryshuar pamje.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit