Noizy dhe Jori bashkë në jaht në mes të detit

-

Noizy është shfaqur me një tjetër konkurrente të “Big Brother Vip 2”. Bëhet fjalë për modelen Jori Dellin, e cila u dallua për paraqitjen e saj në format.

Kanë qenë vetë dy protagonistët që kanë treguar që ndodhen në shoqërinë e njëri-tjetrit, reperi disi më i “hapur” duke postuar këtë foto ku duket Jori me bikini të bardha në një jaht në mes të detit.

Edhe vetë modeja ka publikuar në Instagram një foto vetëm të vendit, i cili qartë është i njëjti.

Çfarë po kurdisin dyshja? Mos ndoshta Jori do të jetë protagoniste në ndonjë nga klipet verore të Noizy-t? Këtë nuk e themi dot akoma me shumë siguri, por e sigurt që do t’i dalë tymi shpejt kësaj pune.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit