Nuk hesht më: Beatrix reagon për raportin me Donaldin

-

Këngëtarja Beatrix ka disa javë që po komentohet shumë për çdo lëvizje të saj, kështu është bërë edhe me postimin e saj në lidhje më Donaldin, të cilin e kanë pritur shumë, shkruan Gazeta Metro.

Ka ditë që ajo është larguar nga Shqipëria dhe ka shkuar me pushime me Anxhelinën, por nuk dihet ende ku kanë pushuar dhe është dukur që ajo nuk ka pasur kohë të i repostoj të gjitha storyet në fotografitë me lulet që ia kishte quar Donaldi, madje as atë të Romeos. Dhe me anë të kësaj ajo la të kuptojnë se është distancuar edhe nga Donaldi.

Por sot ajo bëri një hap tjetër dhe të gjitha aludimet për lidhjen me Donaldin.

Beatrix postoi një video në profilin e saj në Instagram në të cilën shihej ai duke kënduar këngën e saj kushtuar atij.

“Me ty zemër”, shkroi ajo dhe i shkroi krahas saj edhe të dhënat për të votuar.

Ndryshe, gjatë ditës së sotme ajo akuzoi Balinën për shpifje, në lidhje me pushimet e saja.

 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit