Nuk ia ka frikën serbëve, tifozja futet në mes tyre duke bërë shqiponjën

-

Një video interesante po qarkullon në rrjetet sociale ku shihet një vajzë duke provokuar tifozët e Serbisë.

Nuk ia ka frikën serbëve, tifozja futet në mes tyre duke bërë shqiponjën.

Tifozja shqiptare zbret nga shkallet afër serbëve dhe bën shqiponjën para tyre.

Ajo nga mbrapa mbrohet nga sigurimi i stadiumit. Kujtojmë që golin e parë në ndeshjen Zvicër – Serbi e shënoi mesfushori shqiptar, Xherdan Shaqiri.

 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit