Nuk ndalen të kqijat për gratë: Një 22-vjeçare e lind fëmijën para kohe për shkak të ketij veprimi nga burri

-

Rasti dyshohet të ketë ndodhur si pasojë e dhunës fizike të shkaktuar nga burri.

Rastin për gazetën Repoteri ka ka konfirmuar drejtori i kësaj klinike, Zef Ndrejaj.

“Dhunë ka pasur por, nuk mund te them se ka qenë shkaktari i lindjes, të dielën ka ardhur rasti dhe është kryer procesi i lindjes. E kam njoftuar policinë për këtë rast dhe janë marrë deklarata e nevojshëm”, tha ai.

Aktualisht 22-vjeçarja është shtrirë në Klinikën e Gjinekologjisë të QKUK-së.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit