Nuk ndalet Iliri, pas Arjolës puth edhe Monikën

-

Balerini, Ilir Shaqiri dhe aktorja, Monika Lubonja kanë qenë ndër banorët më të komentuar brenda shtëpisë së famshme të “Big Brother Albania VIP”.

Shpeshherë raporti mes tyre nuk ishte edhe aq i mirë pasi kishte krisje kohë pas kohe e që shkak i këtyre keqkuptimeve ishte bërë aktori, Donald Veshaj.

Gjatë ditës se djeshme, dyshja kanë qëndruar në një krevat, teksa shkëmbyen edhe puthje e përqafime mes njëri-tjetrit.

“E pe ça të kapme. Ishte e bukur kjo gjëja. Me mua ajo është kështu e ëmbël, me atë tjetrin je ndryshe e ke vënë re. Me mua shiko si perëndohesh”, tha Iliri.

“Epo perëndohem se janë dy dashuri të ndryshme”, shprehet duke qeshur me të madhe Monika.

 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit