Nuk përmbahet Adelina Tahiri, zhvishet në mes të rrugës!

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia dhe shumë e pëlqyer në publik.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj luksoze, përcjell ORAinfo.Adelina është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dal në mes të rrugës.E veshur në mënyrë provokuese, Adelina shfaqet joshëse rrëugëve të Shkupit. /ORAinfo/