Numri i të vdekurve në Turqi dhe Siri ka kaluar mbi 3000

-

Numri i të vdekurve në Turqi është rritur në 1,762, konfirmoi ministria. Të paktën 12,068 persona u plagosën.

Numri i të vdekurve në Siri u rrit në 1,293, dhe 3,411 persona u plagosën.

Numri i përgjithshëm i të vdekurve në Turqi dhe Siri është aktualisht 3055.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit