O Zot Çfarë Horrori/ Ngjarje E Tmerrshme , Si U Gjetën Kufomat E Burrit Dhe Gruas? Njoftimi Zbulon Detaje Që Të Lemerisin

Një ngjarje tragjike ka tmerruar sot mbarë vendin. Policia ka bërë me dije me anë të një njoftimi se një 45-vjeçare është gjetur e djegur brenda në mjet, ndërsa bashkëshorti i saj është gjetur i vetëvarur në një pemë.O zot çfarë ho.rrori

/ Ngjarje e tmerrshme në Kavajë, si u gjetën kufomat e burrit dhe gruas? Njoftimi zbulon detaje që të lemerisin

“Më datë 10.04.2021, rreth orës 11:45, në fshatin Manskuri, Kavajë, është gjetur i djegur plotësisht një mjet. Brenda mjetit është gjetur një kufomë e djegur, e cila dyshohet se i përket shtetases me iniciale F. Sh., 45 vjeçe.

Nga kontrolli i zonës përreth është gjetur i vetëvarur në një pemë bashkëshorti i saj, shtetasi B. Sh., 48 vjeç. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe nën drejtimin e Prokurorisë po punon për sqarimin dhe zbulimin e rrethanave te ngjarjes”, thuhet në njoftim.