Pamje nga takimi i parë i Oltës dhe Luizit pas finales

-

Luiz Ejlli u shpall mbrëmjen e djeshme fitues i Big Brother VIP 2.

Menjëherë pas fitores ai shkoi në studio, ku u takua me Arbanën, opinionistët e ish-banorët, mes tyre edhe Olta Gixharin.

Top Albania Radio ka publikuar pamjet nga momenti kur Luizi takoi Oltën, e cila e ka përqafuar dhe e ka uruar për fitoren.

“Bravo”, i tha Olta Luizit teksa fituesi e ka ftuar më pas t’i bashkohet atij për foto.

 

 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE