PAMJE/ Plagoset një person në Podujevë, largohet 100 metra larg nga vendi i ngjarjes

Një person në Podujevë është plagosur të shtunën rreth orës 18:00, saktësisht në rrugën “Ali Ajeti”. I plagosuri ka ecur afro 100 metra ka ecur e është ndalur para një lokali.

Ai është dërguar menjëherë me autoambulancë në Emergjencë. Policia e Kosovës dhe hetuesit kanë dalë në vendin e ngjarjes. Ende nuk ka të arrestuar.