Pamje/ Shpërthen zjarri në Suharekë

-

Gjatë ditës së sotme rreth orës 12:00 ka shpërthyer zjarri në fshatin Peqan të Komunës së Suharekës.

Në pamjet që kanë ndarë Zjarrfikësit, shohim që zjarri kishte përmasa të mëdha, raporton Indeksonline.

Me të marrë informatë, ekipet e Zjarrfikësit kanë dalë në vendngjarje dhe janë marrë me rastin.

Më poshtë pamjet:

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit