Pamje të rënda! Tanket ruse të shkatërruara dhe ushtarët rusë të vrarë

-

Në shumë video që po qarkullojnë në rrjetet sociale shihen tanke të shkaërrura dhe ushtarë rusë të vrarë.

This post was published on 2022-02-24 11:48 am

Pamje të rënda! Tanket ruse të shkatërruara dhe ushtarët rusë të vrarë

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit