Pas iu publikua video +18, konkurrentja e Përputhen eskalon në emision, tenton ta godasë njërin prej konkurrenteve

-

Puntata e kësaj të hëne në Për’puthen nisi shumë vrullshëm. Një debat mes Fjorit dhe Melikut shkaktoi reagimin e të dyve deri në ofendime të rënda.

Ai përmendi një video nudo të vajzës që qarkullon në internet. Kjo solli reagimin e Fjorit, e cila u ngrit dhe tentoi t’i afrohej atij.

Më pas Fjori sqaroi ngjarjen e rëndë që ka përjetuar.

”Të gjithë ne këtu kemi pasur një të kaluar, kemi pasur të dashur që mund t’i kemi dërguar foto apo video. Ishte fatkeqësi e imja që ajo video u publikua. Në portale qarkullon një video e imja”, tha Fjori i revoltuar.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit