Përleshje mes dy të miturve në Podujevë, njëri në spital e tjetri në Polici

-

Përleshjet mes të miturve janë bërë pothuajse të përditshme, madje ka raste kur përfundojnë me të lënduar e të arrestuar.

Një rast i tillë ka ndodhur sot rreth orës 13:00 në qytetin e Podujevës.

Atje dy të mitur me inicialet H.S dhe U.F janë përfshirë në një përleshje mes vete, ku janë përdorur edhe mjetet e mprehta.

Sipas një sinjalizuesi H.S ka pësuar lëndime në kokë nga një mjet i mprehtë dhe më pas është dërguar në QKUK për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Ndërsa në lidhje me këtë rast, personi me inicialet U.F ka rënë në prangat e Policisë

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit