Përplasje mes aktivistëve të PSD-së dhe zyrtarëve të ZRrE-së

-

Partia Socialdemokrate ka qëndruar për disa orë në objektin e Zyrës së Rregullatorit për Energji.

Tash së fundi aty ka pasur përplasje mes aktivistëve të PSD-së dhe zyrtarëve të ZRrE-së.

 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit