Po voziste në Prishtinë, shoferit i përkeqësohet gjendja në veturën e tij

-

Një rast jo i zakonshëm ka ndodhur mesditën e sotme në Prishtinë.

Shoferi që po kalonte me veturën e tij tek Fontana në Prishtinë, ka humbur kontrollin pasi i është përkeqësuar gjendja kur po ngiste makinën.

Gjendja e tij është vërejtur nga kalimtarët të cilët kanë thirrur autoambulancën.

Pas intervenimit të shpejt, shoferi ka shpëtuar dhe është dërguar në QKUK për shërim të mëturjeshëm

 

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE