Polici serb ia tërheq vërejtjen Vedatit të Stupcave, publikohen pamjet

-

Një oficer policor e ka qortuar Vedat Bajramin, komedianin shqiptar, gjatë kalimit në kufirin mes Kosovës dhe Serbisë.

Një video e cila është publikuar në rrjetet sociale, shfaq komedianin Bajrami derisa fotografohet me adhurues të tij në pikë-kalimin kufitar mes Kosovës dhe Serbisë.

Por, gjestet e tyre nuk i pëlqyen një oficeri serb, tregojnë pamjet.

Ai, qortoi Bajramin për veprimet e tij dhe njerëzve që fotografoheshin me të.

VIDEO KETU 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit