Policia arreston një person në Sllatinë, nuk dihen arsyet

-

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Sllatinë, përkatësisht të vendi i njohur si “Të Pishat”.

Arrestimi ka ndodhur pak minuta më parë dhe tani për tani nuk dihen arsyet që kanë çuar Policinë deri të ky arrestim.

Në anën tjetër, Policia e Kosovës ende nuk është deklaruar për këtë arrestim.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit