Policia e Kosovës nis aksion në këtë qytet, ky është caku!

-

Policia e Kosovës ka nisur një aksion bastisjesh kundër armëve pa leje dhe drogës në Obiliq.

Gazeta Insajderi merr vesh se cak i këtij aksioni janë armët pa leje që po barten lirshëm nëpër duart e qytetarëve dhe substancat narkotike.

Gazeta ka kontaktuar Policinë e Kosovës por të njëjtit nuk dhanë detaje.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit