Policia jep detaje për vetaksidentin në rrugën nacionale Prishtinë – Pejë

-

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha, ka dhënë detaje për vetaksidentin që ka ndodhur sonte, në rrugën nacionale Prishtinë – Pejë,  në Bresje.

Për Klankosova.tv, ai ka shtuar se dyshohet që drejtuesi i veturës e kishte humbur kontrollin dhe më pas vetura i kishte goditur mbrojtëset e rrugës.

“Ndihmë mjekësore në QKUK kanë kërkuar dy persona. Njësitë patrulluese policore si dhe hetuesit kujdestarë janë duke e trajtuar rastin”, ka thënë Hoxha, njofton Klankosova.tv.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit