Policia tregon nëse ka të lënduar nga orteku në Brezovicë

-

Pasi një ortek bore ka rënë sot në qendrën e skijimit në Brezovicë, Policia e Kosovës ka dhënë detaje.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Ferizajt, Kanun Veseli e ka konfirmuar se nuk ka të lënduar nga rënia e këtij orteku.

Sipas Veselit, tashmë janë hequr të gjitha dilemat dhe nuk besohet se ndonjë person është zënë nga rënia e këtij orteku.

Mirëpo, FSK pritet që të vazhdojë kërkimet.

 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit