Policja kosovare ‘bën lëmsh’ rrjetin, mahnit me format duket pozuar me bikine nga pushimet

-

Ajo njihet si policja më seksi në Kosovë.

Është fjala për Linda Aliun, e cila me publikimet që bën në rrjetet sociale, tërheq menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa në “Instagram” ka ndarë me ndjekësit poza joshëse me rroba banje.

Fansat e kanë pëlqyer menjëherë fotografinë e saj dhe i kanë bërë komplimente të tipit: “Je një kryevepër”.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit