Pozat e Mihrije Brahës si të adoleshteve

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare. Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje. Me pozat që po bën ditëve të fundit, ajo po duket si të ishte vajzë e re./ORAinfo/