Pse Arbana vendosi të shfaqet me gjarpër në qafë?

-

Po shkon në transmetin “BBV” dhe është finalja e një prej shouve televiziv me shikueshëwri apsolute.

 

Gjatë matër muajve, një punë të jashtëzakonshme ka bërë prezantuesja tradicionale e këtij programi, Arbana Osmani.

Arbana edhe sonte po duket shik, por nuk dihet se përse ajo vendosi që si aksesor në qafën e saj ta vë gjarprin, shkruan “Kosovarja”.

Çka po dëshiron të thotë Arbana?

 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit