Publikohet bashkëpunimi “flakë” i Luizit dhe Donaldit

-

Karrierën si këngëtar e ka nisur fuqishëm, Luiz Ejlli, pas daljes nga “Big Brother VIP Albania”.

Ai ka ardhur menjëherë me një bashkëpunim, bëhet fjalë për bashkëpunimin me Donald Veshaj.

“2 shotsa” titullohet kënga e tyre tashmë e lansuar. Për tekstin e këngës është kujdesur Donaldi, Romeo dhe Elgit Doda.

Miximin e ka bërë Marenglen Boja, ndërsa producent gjithashtu Elgit Doda.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit