Publikohet foto e rrallë e Edona James si nuse

-

Edona James është shndërruar në sensacion që nga hyrja e saj në Big Brother VIP Kosova.

Edona, në transgjinore, është përballur me paragjykime të shumta për vit me radhë, teksa që nga hyrja e saj në BBVKS, ka folur disa herë se si ndjehet lidhur me intervenimet dhe ndryshimin e gjinisë.

Ajo ka përmendur edhe martesën që ka pasur

Prive ndërkohë ka publikuar një fotografi të paparë më herët të edonës, me vello të nusës.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit