Puthen “dy shokët” e BBVK, Gresa dhe Andi (VIDEO)

-

Më në fund në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova ka ndodhur puthja e shumëpritur në mes të dy banorëve të kastit, Gresës dhe Andit, të cilët tash e disa javë kanë kaluar goxha kohë bashkë, teksa ka pasur edhe shprehje të pëlqimeve.

Puthja mes dyshes ka ndodhur në pjesën e lavenderisë, ndërsa ka qenë Andi ai që e ka bërë hapin e parë, duke i dhuruar puthje Gresës. burimi nga Sinjali

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit