Qytetari ‘shpirtë-mirë’ gjen 10 mijë euro dhe i dërgon në polici

-

Policia e Kosovës ka njoftuar se një qytetar ka gjetur një sasi të konsiderueshme të hollash dhe i ka sjellë në polici.

Sipas njoftimit të tyre, bëhet fjalë për një shumë prej 10 mijë eurosh, shkruan lajmi

Paratë pastaj iu janë dorëzuar pronarit, i cili paraprakisht kishte raportuar në polici për humbjen e tyre.

“Zoti Himaj përveç që ka treguar një veprim ndershmërie, ky akt reflekton edhe besimin ndaj Policisë së Kosovës”, është thënë në njoftimin e tyre.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit