Romeo i dashuruar kokë e këmbë në Jonidën

Romeo u shpreh i lumtur për një sukses të partneres. Një çift shumë i komentuar në shoubizin shqiptar është edhe Jonida Maliqi dhe partneri i saj, Romeo Veshaj.

Dyshja e kanë konfirmuar lidhjen para disa muajsh, ndërsa tani nuk i kursejnë fotografitë e dedikimet për njëri-tjetrin. Së fundi, Romeo publikoi një video të Jonidës, me të cilën ajo kishte paralajmëruar diçka të re për publikun.

Ndërsa, partneri shprehet tejet krenar për të, duke shkruar “E ke yllin ne balle”.