Rrëshqasin gurët në magjistralen Prishtinë-Gjilan, bllokohet korsia

-

Para pak minutash në afërsi të liqenit të Badovcit një sasi e gurëve ka rrëshqitur në rrugë, ku dhe ka rrezikuar pjesëmarrësit në komunikacion.

Lexuesit e Front Online tregojnë se si pasojë njëra korsi e magjistrales është bllokuar, ku dhe janë krijuar kolona të gjata në komunikacion.

Front Online ka kontaktuar Policinë e Kosovës dhe është në pritje të përgjigjes.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit