Ryva shumë e zonja në kuzhinë, shikoni ëmbëlsirën që ka gatuar sot për familjen e saj

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Përmes postimit të fundit ajo ka treguar ëmbëlsirën që ka gatuar për familjen e saj./ORAinfo/