Sabri Fejzullahu feston sot ditëlindjen

-

Sabriu ka marrë një urim romantik në orët e para të ditës së sotme nga gruaja e tij, Nera.

Sabri Fejzullahu mbetet njëri nga këngëtarët më të pëlqyer të shumë gjeneratave, krijues i shumë hiteve dhe një nga të rrallët që ka mbetur pjesë e rëndësishme e tregut muzikor për shumë dekada. Burimi Gazeta Sinjali

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit